OVServis Prihlásenie Leasing Kontakt Referencie Služby Čo ponúkame

Máte svoj vozový park pod kontrolou?

Nie len prevencia proti krádeži, ale aj užitočná služba, vďaka ktorej môžete mať dokonalý prehľad vo Vašom vozovom parku. Reč je o GPS monitoringu vozidiel. Oplatí sa jeho kúpa?

Ako funguje GPS monitoring vozidiel?

Do vozidla sa umiestni sledovacia jednotka, ktorá je prepojená s mobilnou aplikáciou. Vďaka tej si môžete skontrolovať aktuálny stav Vášho vozidla nech ste kdekoľvek. Služba GPS monitorovania vozidiel prináša viacero funkcií, medzi ktoré patrí napríklad kontrola aktuálnej spotreby paliva, určenie aktuálnej polohy vozidla či informácie o stave auta, ako nabitie autobatérie, množstvo paliva alebo dojazd. Dôležité informácie pre efektívnu správu vozového parku máte teda vždy pod kontrolou.

Žiadne zbytočné papierovanie

Ako dlho Vám trvá vyplniť knihu jázd a cestovné príkazy? Nevedeli by ste tento čas využiť efektívnejšie? Služba monitorovania vozidiel za Vás zbiera všetky dôležité dáta a spracováva ich do prehľadných reportov. Všetky jazdy sú tak automaticky zaznamenávané v aplikácií a dokonca ich môžete jednoducho exportovať priamo do účtovníctva. Navyše, vďaka elektronickej knihe jázd budete mať vždy prehľad koľko kilometrov ste prejazdili a ktoré miesta navštívili. Ak vozidlo využívate aj na súkromné účely, tak možnosť rozlíšenia súkromných jázd či zlučovanie a rozdeľovanie jázd Vás rozhodne poteš

Zabezpečenie auta

Sledovacia jednotka umiestnená vo vozidle monitoruje auto v reálnom čase a dokáže spozorovať aj podozrivú činnosť. Systém Vás ihneď upozorní, ak sa vaše vozidlo dostane do pohybu bez naštartovaného motora. Vy tak môžete mať istotu, že vozidlo sa nachádza tam, kde ste ho zaparkovali. S prídavným imobilizérom dokonca nikto nenaštartuje vozidlo bez vášho súhlasu. Toto všetko ovládate pomocou mobilnej aplikácie na diaľku. Vďaka nej sa stanete pánom svojho vozového parku, v ktorom budete mať úžasný prehľad. Dokážete si predstaviť koľko drahocenného času Vám táto služba dokáže ušetriť?

Ovládajte svoje autá na diaľku

Začalo pršať a vy ste nechali otvorené okná na aute? Alebo celú noc snežilo a Vás čaká nepríjemná povinnosť v podobe odpratávania snehu z auta? Táto služba si poradí aj s takýmito nepríjemnosťami! Okná zatvoríte pomocou jediného kliku na displeji vášho mobilu nech ste kdekoľvek. V prípade sneženia zase naštartujte vozidlo, zapnete vykurovanie a za ten čas, ako sa sneh roztopí si radšej vychutnajte skvelé raňajky či šálku kávy.

Pomocou aplikácie takto dokážete ovládať aj svetla či zamknutie/odomknutie vozidla na diaľku. Aby toho nebolo málo, využiť môžete aj funkciu zdieľania kľúčov, pomocou ktorej dokážete udeliť prístup k vozidlu ďalšej osobe. A to, bez fyzického odovzdávania kľúčov.

Službu monitorovania vozidiel rozhodne odporúčame každej spoločnosti, ktorá má aspoň 3 vozidlá. Plusov a výhod, ktoré táto služba ponúka by sme mohli menovať donekonečna, takisto spokojných zákazníkov, ktorí ju už využívajú. Ak chcete patriť medzi nich, neváhajte nás kontaktovať ešte dnes. Radi Vám pomôžeme a všetky potrebné informácie dôkladne vysvetlíme.