OVServis Prihlásenie Kontakt Referencie Služby Čo ponúkame

Oh snap! We just showed you a modal..

Because we can

Cool huh? Ok, enough teasing around..

Go to our W3.CSS Tutorial to learn more!

Riešte poistne udalosti efektívnejšie

RIEŠTE POISTNÉ UDALOSTI OMNOHO EFEKTÍVNEJŠIE AKO DOTERAZ
Stala sa Vám poistná udalosť a neviete si s ňou poradiť či nemáte iba dostatok času pre jej vyriešenie? Naša aplikácia a skúsení pracovníci Ozaj Výborného Servisu Vám dokážu ušetriť kvantum drahocenného času.

POISTNÉ UDALOSTI BEŽNOU RUTINOU
V dnešnom uponáhľanom svete je čoraz viac bežné, že sa Vám prihodí nejaká poistná udalosť. Či už viac alebo menej vážna, tak zväčša to znamená nemalé množstvo papierovania a vybavovania v poisťovniach. Medzi najčastejšie poistné udalosti patria dopravné nehody. Veď práve šoférovaním strávime v priemere 4 roky života, a to nie je vôbec málo. 3 mesiace z toho strávime v dopravných zápchach, hoci pocitovo je to zakaždým ako celá večnosť. Komu sa za takto dlhé obdobie neprihodia žiadne problémy na ceste?

VIETE ČO ROBIŤ V PRÍPADE DOPRAVNEJ NEHODY?
V prípade, že sa stanete účastníkom dopravnej nehody, tak odporúčame Vám dodržať týchto 5 jednoduchých krokov, ktoré zabezpečia, že riešením vzniknutej situácie nestrávite celú večnosť.

 1. Zabezpečte miesto dopravnej nehody
  V prvom rade je dôležité zabrániť tomu, aby nedošlo k ohrozeniu ďalších účastníkov cestnej premávky. V praxi to znamená, že by ste si mali zapnúť varovné svetlá, nasadiť si reflexnú vestu a umiestniť varovný trojuholník tak, aby bol dobre viditeľný.
 2. Poskytnite prvú pomoc a zavolajte záchrannú službu
  Ak sa Vám stala vážnejšia dopravná nehoda a iný účastník je zranený, poskytnite mu prvú pomoc. Ak ste zranený aj Vy, nepodceňujte tieto zranenia a zavolajte odbornú lekársku pomoc.
 3. Zavolajte Políciu SR
  Políciu odporúčame volať pri každej poistnej udalosti. Správa polície môže byť dôležitá pre posúdenie vplyvu na Vašu bezškodovú dobu a tým aj na výšku Vášho poistného v ďalšom poistnom období.
 4. Zdokumentujte priebeh a miesto nehody
  Pravdivo a podrobne vyplňte správu o nehode so všetkými účastníkmi dopravnej nehody, vrátane nákresu priebehu celej nehody, a všetci ju podpíšte. Originál tlačiva zostáva vinníkovi nehody, ktorý je povinný škodu nahlásiť poisťovni, kópia zostáva poškodenému.
 5. Vyplňte prichystaný formulár v aplikácií Ozaj Výborného Servisu
  Vďaka našej aplikácií nemusíte volať do poisťovne a ani nahlasovať poistnú udalosť. O všetko sa postaráme za Vás – od začiatku až po úplne zlikvidovanie poistnej udalosti. Systém aplikácie Ozaj Výborného Servisu je navrhnutý tak, aby Vám zjednodušil práve takéto úlohy.

Zverte sa preto do rúk profesionálom! Ak si s niečím nebudete vedieť rady, tak náš tím skúsených pracovníkov Vám s radosťou pomôže. Ušetríte tak drahocenný čas a energiu, ktorú môžete investovať do Vášho podnikania.